Strony internetowe

Strona internetowa to już raczej nieodłączny element wizerunku firmy. Pozwala zwiększyć sprzedaż przez publikację produktów i usług w Internecie.Podgląd strony internetowej

Strony internetowe wykorzystywane w celu prowadzenia działalności gospodarczej mają duże znaczenie dla wizerunku firmy, co może mieć wpływ na wynik ekonomiczny działalności rynkowej

Wikipedia

Budowa strony internetowej

Strona internetowa składa się ze strony głównej i podstron. Na każdej mogą być umieszczone teksty, zdjęcia, formularze zapytania, filmy.
Każda strona musi mieć konto na serwerze (tzw hosting) oraz domenę (nazwa widoczna w pasku adresu przeglądarki).

Koszty utrzymania stron www

Koszty miesięczne są dosyć niskie (ale nieznacznie rosną). Koszt składa się z ceny za domenę i ceny za serwer (móżna też spotkać nazwę 'hosting www'). Koszt domeny to okolice 50-100zł rocznie (2021r.), natomiast koszt serwera www to okolice 100-200zł rocznie. Czyli:
Koszt roczny to: 150-300zł
Koszt miesięczny to: 12-25zł
Rynek domen i serwerów jest rozbudowany, dobrze jest wiedzieć na której firmie można polegać i czego można się spodziewać - mam tu na myśli pomoc w razie problemów (spotyka się też pomoc płatną) i (ważna sprawa) brak niespodzianek w postaci np faktur, za usługi których się nie zamawiało.
Polecam się w wyborze odpowiedniej oferty.

W jakim języku buduję strony?

Używam html(5), php(5-7), css (bootstrap), mysql. Docelowy serwer powinien wspierać obsługę języka php.

Modyfikowanie stron

Do wprowadzania zmian można wykorzystać dowolny program ftp oraz prosty edytor tekstu. Niektórzy wolą używać spersonalizowanego panela administracyjnego do zarządzania treścią. Jest on intuicyjny przez użyte w nim zrozumiałe słownictwo.

Konsultacje przed zamówieniem

Konsultacje są darmowe. Na terenie Siedlec i w okolicach do 20km są darmowe.

Strony internetowe Siedlce

Zapraszam do kontaktu osoby/firmy z powiatu siedleckiego i sąsiednich: z Garwolina, Łukowa, Sokołowa Podlaskiego, Mińska Mazowieckiego, Międzyrzeca Podlaskiego. Oraz z całej Polski :)