Strona na Facebook - jedna czy więcej dla każdego języka?

Jak zrobić 'równoległą' do klasycznej, wielojęzyczną stronę na Facebook? Krótkie wskazówki.

Podczas tworzenia strony na Fb, pojawia się problem - nie ma opcji tworzenia osobnych wersji językowych jednej strony (takiej znajdujacej się pod jednym adresem).

Mimo wszystko można zrobić jedną z tym, że: jest tam miejsce na jeden adres www i na jeden numer telefonu, chociaż zawsze można wstawić drugi w opis. Dodając aktualności można określić którym odbiorcom (o jakim języku) ma dana aktualność się wyświetlać. Opis strony można dać w obu językach, ale należy zdecydować który będzie nad a który pod - bo wyświetla się wszystko w jednym miejscu.
Przejrzałem 3 firmy międzynarodowe: Nike, National Geographic i Adidas i albo mają tylko stronę na Facebook po angielsku albo mają strony oddzielne dla każdego kraju i produktu. Np National geographic ma po polsku produkt edukacyjny - jakąś szkołę w Warszawie - i dla niej osobną stronę na Facebook.
Więc chyba lepszym rozwiązaniem byłoby zrobić dwie - wiadomo należy wziąć pod uwagę, że wtedy niektóre zdjęcia trzebaby wstawiać dwukrotnie.
Stronę na Facebook tworzy się uzupełniając podstawowe dane, opis firmy, itp a także zdjęcie główne, oprócz tego wstawia się co jakiś czas aktualności.
Kroki tworzenia strony: założenie, skonfigurowanie, dodanie odnośnika do klasycznej wersji.

Z tego co wiem to Facebook rzeczywiście jest najpopularniejszy a i niektóre strony www oceniając daną stronę pod względem pozycjonowania biorą pod uwagę czy strona www jest powiązana (przez link) ze stroną na Facebook.